شهردار منطقه 3 در جمع بسیجیان: پایگاه مردمی بسیج، کشور را بیمه می کند
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1398/09/05 04:13:44 ب.ظ


 

شهردار منطقه 3 در جمع بسیجیان این منطقه، پایگاه مردمی بسیج را بیمه ای جهت دوام کشور دانست.  

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، مصطفی سلیمی شهردار یاد و نام امام راحل(ره) را گرامیداشت که با درایت ایشان هفته ای به نام بسیج مردمی نامگذاری شد و گفت: امام راحل (ره) عقیده داشتند که مردم در قالب نیروهای بسیجی می توانند کشور خود را اداره کنند. این استراتژی مهمی است که توسط بت شکن انقلاب در زمان هشت سال جنگ تحمیلی اجرا شد.  

وی، بسیج را متشکل از تمامی اقشار جامعه دانست و ابراز داشت: مردم اگر با یکدیگر متحد باشند، قادر خواهند بود تا در برابر تهدیدها و مشکلات احتمالی دشمنان ایستادگی کنند.

شهردار منطقه 3، پایگاه مردمی بسیج را پایگاهی قابل اتکا خواند و اظهار داشت: بسیجیان شهرداری باید در تمامی عرصه های مختلف  الگو و نمونه باشند  و با جدیت و تلاش بی شائبه، کار مردم را پیگیری کرده و روند انجام امورشان را سرعت ببخشند.

در ادامه مصطفی عباسی فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهرداري منطقه 3 از تلاش شبانه روزی نیروهای اجرایی شهرداری این منطقه در زمان بارش برف اخیر تشکر کرد و گفت: عوامل شهرداری همیشه در تمامی اتفاقات و حوادث طبیعی و غیر طبیعی به طور شبانه روزی آماده باش هستند.

وی رفتار اغتشاش گران و فتنه گران را محکوم کرد و با اشاره به سخنان شهید همت افزود: در زمان غیبت امام زمان(عج)، ما تابع محض ولایت فقیه هستیم و از آنجایی که مدیون خون شهداء هستیم با عملکردمان کار نکنیم که شرمنده آن ها شویم.  

n

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.