تشکیل قرارگاه فرهنگی شهید زین الدین در منطقه 3 تهران
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1398/08/08 01:07:02 ب.ظ


 

قرارگاه منطقه ای - فرهنگی شهید زین الدین در منطقه 3 تشکیل می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3،  جلالی مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران ضمن اعلام خبر تشکیل قرارگاه منطقه ای شهید زین الدین گفت: در این قرارگاه، اولویت با برگزاری همایش یادواره شهدای محلات است همچنین پس از سرگذشت پژوهی و چاپ کتاب شهدای هر یک از محلات این منطقه، اقدام به برگزاری مراسم کنگره شهدای منطقه می نمائیم.
وی ترکیب این قرارگاه را شامل شهردار منطقه، فرمانده ناحیه بسیج، رئیس بنیاد شهید و معاونین و مدیران مربوطه هر یک از نهادها و دستگاه های مربوطه دانست.
مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران گفت: هدف از راه اندازی قرارگاه منطقه ای شهید زین الدین در منطقه سه تهران هم افزایی نهادها و دستگاههای مربوطه در راستای پشتیبانی از برگزاری مراسم و یادواره های شهدای محلات و منطقه است.
در ادامه،  خوش برش معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 3، عملكرد و گزارش يادواره هاي برگزار شده در منطقه را ارائه كرد و آمادگي منطقه را براي مشاركت با سپاه و بنياد شهيد در جهت خدمت رساني هر چه بهتر و شايسته تر به خانواده معظم شهدا اعلام نمود.
همچنین احمدي فرمانده سپاه ناحيه مفتح گفت: باهم افزايي و هم انديشي شهرداري ، سپاه و بنياد شهيد مي توان گام موثري در رفع نيازها و مشكلات خانواده معظم شهدا برداشت و باعث اثربخش شدن بيشتر و بهتر در امر خدمت رساني به اين عزيزان مي شود.
نشست تصمیم گیری درخصوص نحوه تشکیل قرارگاه منطقه ای-فرهنگی شهید زین الدین، با محوریت معاونت توسعه منابع انسانی و با حضور جلالی مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران، خوش برش معاون منابع انساني منطقه ٣، احمدی فرمانده ناحیه بسیج شهید مفتح منطقه 3  برگزار شد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.