سلیمی شهردار منطقه 3 در جلسه نظارت ستادی کمیسیون های ده گانه ماده صد: اجازه ی تولید تخلفات شهری به متخلفان داده نخواهد شد
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1398/07/17 11:17:59 ق.ظ


جلسه نظارت ستادی کمیسیون های ده گانه ماده صد با حضور مدیر کل اداره کل امور اجرایی کمیسیون های ماده 100 شهرداری تهران، شهردار منطقه3 با موضوع بررسی عملکرد شهرداری این منطقه  در سال 98  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، به گفته ی عبدالرضا آورزمانی مدیر کل اداره کل امور اجرایی کمیسیون های ماده 100 شهرداری تهران هدف اصلی تشکیل جلسه نظارت ستادی، هماهنگی بیشتر در راستای: بهبود کمی و کیفی اجرای آراء ، پیشگیری و نحوه  برخورد با تخلفات ساختمانی، بهبود مستمر عملکرد سازمانی با هدف هم افزایی نیروها، بررسی نقاط قوت و ضعف مناطق در اجرای آراء صادره، کاهش نرخ پاسخگویی مناطق به اداره کل در خصوص پرونده های ماده صد و ارتقاء هوشیاری مسئولین ذی ربط مناطق در جهت شناسایی به موقع تخلفات است.

وی تاکید کرد: آرای اجرا نشده، بار سنگینی را برای شهرداری به همراه دارد این در حالی است که ساختار رسیدگی به پرونده های ماده صد تغییر یافته و باید شهرداران نواحی نیز در این زمینه نقش حمایت کننده داشته باشند.

آورزمانی اظهار داشت: از پرونده های وارده در کمیسیون ماده صد باید در چارچوب قانون دفاع کرده و برنامه  مدونی برای آن پیش بینی کنیم.

در ادامه مصطفی سلیمی شهردار منطقه 3 گفت: رصد عملکرد مناطق برای خود مناطق خوب است زیرا هنگامی عملکرد منطقه از دید دیگری مورد بررسی قرار می گیرد، نکاتی که در خود ارزیابی هایمان، پوشیده شده بود، آشکار می شود.

وی خاطرنشان کرد: ارزیابی عملکردی که با دیدی متفاوت ارائه می شود برای منطقه ارزشمند است زیرا معتقدیم که نگاه آماری به عملکرد مجموعه توسط کارشناسان و متخصصین امر و بدون غرض انجام می شود.

شهردار منطقه 3، ماده صد را از مهمترین پارامترهای حوزه شهرسازی و معماری خواند و اذعان کرد: پرونده های ماده صد باید به طور جدی رصد شود، در این زمینه لازم است با استفاده از توانمندی کارکنان اجرای احکام و شهرداران نواحی به نقطه مطلوب دست یابیم.

سلیمی ابراز داشت: اجازه ی تولید تخلفات شهری به متخلفان داده نخواهد شد، خیلی از موارد قابل پیشگیری است.   

شاخص های ارزیابی مناطق شامل: اجرای آرای پرونده های دانه درشت از حیث متراژ و مبلغ، غربالگری و پالایش آراء اجرا نشده، ارزیابی درآمد مصوب مناطق از محل کد 11 یا آراء جرایم ریالی ماده صد ، پیگیری پرونده های در گردش کار دیوان عدالت اداری، صحت اجرای آراء توسط منطقه ، صحت ارجاع پرونده های دارای تخلف و بررسی و ارسال به موقع نظریه های صادره از کمیسیون های دهگانه ماده صد است.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.