جلسه هم اندیشی تعالی منابع انسانی منطقه 3 برگزار شد
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1398/07/15 11:23:08 ق.ظ


 

جلسه هم اندیشی مدیران منابع انسانی شهرداری منطقه 3  با روسای اداری نواحی و کارشناسان رابط حوزه های مختلف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، این جلسه هم اندیشی با هدف همسویی و تعالی منابع انسانی در حوزه ها و نواحی و هماهنگی در اجرای به هنگام دستور العمل ها و بررسی چالش ها و نیازهای حوزه ها  و به ریاست معاون توسعه منابع انسانی منطقه برگزار شد.

طی این همایش که با حضور ممیز اداره کل منابع انسانی برگزار شد، مسایل مربوط به امور اداری، ایثارگران ، تکریم، خدمات ، آموزش و رفاه با دقت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خوش برش معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 3، در آغاز این جلسه گفت: بی شک هم اندیشی و بازگویی مسایل و مشکلات مربوطه می تواند موجب پیشرفت و به روز رسانی اطلاعات و هم افزایی باشد.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 3، طی این جلسه بر لزوم هماهنگی و روز آمدی اطلاعات در نواحی و سایر حوزه ها تاکید کرد و افزود: مدیران اداری و کارشناسان رابط اداری حوزه ها موظف هستند تا با برگزاری جلسات  مستمر همکاران را در جریان امور جاری قرار دهند و هرگونه شرایط و تغییر وضعیت مرتبط با شرایط پرسنلی و وضعیت بهداشت روانی و جسمی ایشان را پیگیری و این معاونت را در جریان این امور قرار دهند.طی این جلسه به کلیه سوالات رابطین از سوی مدیران قسمت ها پاسخ جامع داده شد

 

 

 

.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.