به مناسبت روز جانبازانجام شد: دیدار با شهردار و همکاران جانباز شهرداری منطقه 3
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1398/01/24 02:37:34 ب.ظ


همزمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز، فرمانده بسیج و مسئول امور ایثارگران شهرداری منطقه 3 به منظور بزرگداشت ایثارگران عرصه دفاع مقدس با حضور در دفتر کار مصطفی سلیمی شهردار و همکاران شاغل در این منطقه، با جانبازان سر افراز هشت سال جنگ تحمیلی دیدار کردند.

در این دیدارضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ایام میلاد امام حسین(ع)،حضرت ابوالفظل(ع)و امام سجاد(ع)، از جانبازان به عنوان سرمایه هایی یاد شد که جان بر کف نهادند و برای دفاع از ناموس ملت از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و در حسرت شهادت بی تابی می کنند.

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از ایثارگران در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه استقامت در مسیر ایثارگری و جانبازی است و جانبازی مدال ارزشمندی است که خداوند این نعمت گرانبها را نصیب بندگان پاک و بی آلایش خود می کند.

ملت قهرمان ایران آرامش و آسایش امروز خود را مدیون جانفشانی های دریادلانی است که تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند و در پیروی از اسطوره وفاداری و شجاعت حضرت ابالفضل العباس (ع)، آن قهرمان بی بدیل قیام کربلا، حماسه ای دیگری آفریدید.

گفتنی است در این دیدار که با هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 3 و اداره امور ایثارگران این منطقه صورت گرفت، از تمامی جانبازان شاغل با اهدای گل تقدیر شد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد