تولیدات زنان سرپرست خانوار منطقه 3 در "نمایشگاه زنان و تولید ملی"
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1397/12/20 02:27:17 ب.ظ


مدیر امور بانوان شهرداری منطقه 3 تهران از عرصه ی تولیدات زنان سرپرست خانوار این منطقه در چهاردهمین "نمایشگاه زنان و تولید ملی" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، عالیه جواهری در این خصوص گفت: نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی‌های بانوان سرپرست خانوار با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب بانوان به فعالیت های اجتماعی و ورود آنها به چرخه تولید از تاریخ 15 تا 24 اسفند ماه از ساعت 10 الی 21 در محل دایمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری بوستان گفتگو برگزار می شود.

مدیر امور بانوان شهرداری منطقه 3 تهران با بیان اینکه گروه چهل تکه دوزی سنجاقک منطقه 3 نیز یکی از غرفه های شرکت کننده در این جشنواره می باشد، ابراز داشت: در این نمایشگاه، غرفه هایی از برندهای برتر کشور و محصولات زنان سرپرست خانوار به ویژه در زمینه پوشاک ارائه می شود و علاقه مندان می توانند  محصولات مشاغل خانگی را  با قیمت های مناسب خریداری نمایند.

جواهری اظهار داشت: نقش بانوان در ماندگاری، توسعه و رونق صنایع دستی بسیار مهم و ارزشمند است و بازتاب سلیقه و ظرافت روحی بانوان ایرانی در محصولات متنوع تولید شده بخوبی قابل مشاهده است.

لازم به توضیح است بیشتر غرفه‌ها مختص زنانی است که توانمند هستند و به عرصه تولید راه یافته‌ و تولیدات آنها در سطح ملی قابل عرضه است.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد