دور جدید بازدید از نواحی با هدف تکریم همکاران آغاز شد
ایجاد شده توسط : mohammadghasemi-sh در 1397/11/21 12:43:58 ب.ظ


دور جدید بازدیدهای میدانی از ناحیه 6آغاز شد وطی آن معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه به همراه  روسای ادارات خود با هدف بررسی مسایل  و مشکلات رفاهی ،معیشتی، اشتغال وانتصابات و آموزشی با حضور شهردار ناحیه و مدیران قسمتهای این ناحیه تشکیل جلسه دادند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، زهرا خوش برش سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی منطقه با اعلام خبر فوق گفت: با هدف صیانت از کارکنان با برگزاری جلسات منظم با شهرداران نواحی با بررسی وضعیت نمودار سازمانی نواحی و تطابق تخصص ها و مشاغل مورد تصدی در صدد رسیدگی به هنگام و منطقی به وضعیت اشتغال پرسنل هستیم.

وی با اشاره به این مهم که حفظ کرامت، سلامت و ارتقای کیفی توانمندیهای کارکنان عامل موثر در بهره وری و تسریع در کارهاست گفت، بی شک ارتقاء و سازماندهی مناسب منابع انسانی از طریق برنامه ریزی و ارزیابی توانمندیهای پرسنل و تطبیق این توانمندیها با شغل مورد تصدی ایشان ممکن می شود.

خوش برش تاکید کرد، توجه به توانمندیها و جایگزینی پرسنل در محل خدمت متناسب با ظرفیتها ی ایشان نه تنها به حفظ و بهبود رفاه جسمی وروحی ایشان کمک شایان توجهی است بلکه موجبات ارایه کارتخصصی را فراهم می آورد و درصد خطا در کار را به شکل قابل ملاحظه ای کاهش می دهد

طی این جلسه غلامحسین خدابخشیان شهردار ناحیه 6 به تفصیل به شرح وضعیت پرسنلی این ناحیه پرداخت و مسایل و موارد با دقت نظر مورد بررسی قرار گرفت. وی افزود این گردهمایی ها و بارش های فکری می توتند راهگشای اقدامات بهبود نه تنها برای پرسنل  بلکه بازتاب آن در جهت تگریم شهروندان باشد

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد