مراسم تجلیل از دبیران کانون معلولین محلات منطقه 3 برگزار شد
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/09/14 01:04:17 ب.ظ


در نشست معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 با دبیران کانون معلولین محلات 12 گانه به مناسبت روز جهانی معلولین از اعضا فعال این کانون ها تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاظم کمالی نسب گفت: بیشترین آسیبی را که معلولین را تهدید می‌کند در خصوص معلولیت جسمانی نیست بلکه موضوعات اجتماعی و تبعیض‌هایی که بر جامعه وجود دارد است و شهرداری به واسطه تغییر رویکرد و نگرشی که داشته به این موضوع توجه ویژه‌ای دارد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3  افزود: هموار کردن، تسهیل گری و بستر سازی معابر عبوری معلولین از جمله طرح‌های اولویت داری است که باید مورد توجه قرار گیرد و برخی از مراکزی که باید آن‌ها استفاده کنند به دلیل عدم این ساز و کارها‌ نمی‌توانند از آن بهره مند شوند لذا بستر مناسب برای این عزیزان باید به گونه‌ای فراهم شود تا بتوانند از معابر باریک به راحتی عبور کنند.

 وی ادامه داد: معلولیت تبعیضی ندارد بلکه یک موجودیتی است که برای برخی از افراد ایجاد شده و می‌خواهیم که موجودیت این قشر را در سرتاسر دنیا اعلام کرده باشیم، معلولین از ظرفیت‌ها و بازوی فکری جامعه هستند که اگر نتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم بخشی از ظرفیت‌های جامعه را از دست داده ایم.

در پایان این نشست از دبیران کانون معلولین محلات 12 گانه منطقه 3 تجلیل شد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد