تکریم شهردار منطقه 3 از همکاران معلول شاغل
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/09/14 12:06:23 ب.ظ


به مناسبت بزرگداشت هفته معلولین، شهردار منطقه 3 طی مراسمی از همکاران معلول شاغل در این منطقه تجلیل و تکریم کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، مصطفی سلیمی در این خصوص گفت: معلولان، به حق مصداق بارز حکمت و رحمت کردگارند و چنانچه به حکمت از برخي ، توانشان کاسته شده، به رحمت درهاي بي شمار ديگري به توانمندي شان افزوده شده است و ما نیز به عنوان مسئولین شهرداری در تلاش هستیم تا بتوانیم گره گشای مشکلات شما باشیم و در این راه از هیچ فعالیتی دریغ نخواهیم کرد .

وی با اشاره به اینکه معلولیت محرومیت نیست، اضافه کرد: دنیا عرصه امتحان الهی است و هر کس به نوعی به محک آزمایش خداوند کشیده می شود ، در این بینش، محدودیت های جسمانی را می توان با امید، قدرت اراده و تلاش بیشتر جبران کرد.

در ادامه زهرا خوش برش سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی گفت: وجود معلولین شاغل در شهرداری این منطقه، مایه افتخار ، دلگرمی و ایجاد روحیه برای تمامی مابقی همکاران است.

وی هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی در باره مسائل مربوط به معلولیت های این عزیزان بوده که این بزرگداشت یاد و نام و توانمندی های معلولان را در اذهان متبلور خواهد ساخت و ما باید تلاش کنیم تا موانع و مشکلات معلولان را برطرف و مسیر موفقیت های بیش از پیش آنها را هموار سازیم.

در پایان، از همکاران معلول شاغل در شهرداری منطقه 3 با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

مراسم تجلیل و تکریم همکاران معلول شاغل در منطقه 3  به همت معاونت توسعه منابع انسانی برگزار شد.