راه اندازی دسترسی تونل آرش از خیابان اسفندیار
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/08/15 11:47:50 ق.ظ


با انجام اصلاح هندسی راستگرد نلسون ماندلا به اسفندیار، ورودی تونل آرش از خیابان اسفندیار برای بهره مندی شهروندان بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3،  مصطفی سلیمی شهردار این منطقه گفت: طی هماهنگی با پلیس راهور منطقه، عملیات اصلاح هندسی راستگرد نلسون ماندلای جنوب به اسفندیار غرب جهت تامین ورودی تونل آرش از خیابان اسفندیار انجام شد.

وی ابراز داشت: با بازگشائی دهانه تونل آرش از خیابان اسفندیار، امکان دسترسی مسافرین و خودروها از خیابان نلسون ماندلا به بزرگراه نیایش فراهم است. پیش از این مسافرین می بایست از خیابان ظفر وارد خیابان ولیعصر(عج) شده و پس از پشت سر گذاشتن چراغ تقاطع ولیعصر(عج) و بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی وارد این بزرگراه شوند.

شهردار منطقه 3 اظهار داشت: در اقدامات بعدی امور های عمرانی از قبیل: اصلاح هندسی و رفع معارضین ملکی در ضلع شمال خیابان راجیان در دستور کار است که در سال آتی پس از دریافت اعتبارات کافی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

سلیمی ابراز داشت: اقدامات اصلاحی در خیابان نصیری و همچنین تقاطع آن با خیابان ظفر نیز در دستور کار سال آتی و پس از دریافت اعتبار لازم قرار خواهد گرفت.