ناظرین برتر سامانه نظارت همگانی مناطق 1 و 3 تقدیر شدند
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/05/17 01:06:07 ب.ظ


جلسه هم اندیشی و تقدیر از ناظرین برتر سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ مناطق یک و سه به میزبانی شهرداری منطقه ۳ تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، فرشید گودرز سرپرست اداره مشارکتهای مردمی سامانه نظارت همگانی 1888 شهرداری تهران با تاکید بر همکاری تخصصی جامعه ی ناظرین سامانه نظارت همگانی 1888 در مناطق 22 گانه شهر تهران عملکرد آنها را نسبت به سال گذشته قابل قبول اعلام کرد.

وی اظهار داشت: ناظرین سامانه نظارت همگانی 1888 مسئوولیت پذیری بالایی دارند و از مشکلات موجود در سطح شهر به راحتی عبور نمی کنند و نگاهی منصفانه و واقع گرایانه نسبت به مقتضیات شهر دارند و تمام سعی شان در راستای انتقال پیام های مربوط به حیطه شهرداری به متخصصان و مدیران شهری است.

گودرز اظهار داشت: برای کاهش اختلاف سطح میان ناظرین 1888 با شهروندان ، آموزش های مجازی و اطلاع رسانی به مردم را تقویت نمودیم.

در ادامه سید مرتضی روحانی قائم مقام شهرداری منطقه 3 با بیان اینکه مشارکت مردمی اقتدار و مشروعیت را به همراه می آورد تصریح کرد: مردم با حضور و مشارکت خود می توانند خیلی از مسائل و مشکلات را حل کنند.

همچنین موسی شایقان رییس بازرسی شهرداری منطقه 3 گفت: ناظرین برتر سامانه نظارت همگانی مدیریت شهری را در اهداف کلانش یاری می رسانند.

وی افزود: با تلاش و پیگیری ناظرین برتر سامانه نظارت همگانی گام های موثری درجهت نگهداشت شهر و کاهش هزینه ها برداشته می شود.

print
rating
  نظرات

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد