گزارش اقدامات ناحیه چهار در هفته دوم مرداد ماه
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/05/16 11:51:12 ق.ظ


اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه 4 جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان و  با همراهی معاونت اداره خدمات اجتماعی منطقه 3، در تاریخ چهاردهم مرداد ماه اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی در قالب پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کانون فرهنگی مفتح کرد.

همچنین این اداره به همراه گشت خدمات اجتماعی شهرداری در مرداد ماه اقدام به جمع آوری کارتن خواب و محل سکونت آنان در سطح محدوده ناحیه کرد.

اداره خدمات شهری به منظور جلوگیری از آلودگی زیست محیطی و حفظ زیبایی های بصری به صورت مستمر و طبق برنامه زمانبندی شده نسبت به شست و شوی مخازن و زیر مخزنی های سطح محدوده ناحیه اقدام می شود. این عملیات از طریق یک دستگاه خودروی مکانیزه و پیشرفته شست و شوی مخازن زباله در بلوار میرداماد  انجام شد و در همین راستا لایروبی انهار بزرگراه حقانی حد فاصل رسالت تا مدرس انجام شد.

در راستای طرح تفکیک پسماند از مبدا واحد بازیافت ناحیه 4  اقدام به آموزش چهره به چهره شهروندان در راسته مسکونی خیابان ظفر خیابان ناجی ،کوچه فروزان واقع در محله داوودیه  در خصوص تفکیک زباله خشک از تر نمود و در این آموزش،  واحد بازیافت اقدام به توزیع کیسه آبی مخصوص جمع آوری پسماند خشک بین خانوار این محله نمود .

طی گشت زنی نیروهای شهربانان در سطح ناحیه مشاهده نمودند در خیابان شریعتی-خیابان کوشا-پائین تر از حسینیه ارشاد-بعد از میدان جوانان-پلاک 10ملک با توجه به عدم رعایت ضوابط شهرسازی دارای عدم نصب حصار مورب مناسب می‌باشد که به شهرسازی ناحیه اطلاع داده شد و اخطار مربوطه صادر گردید .

print
rating
  نظرات

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد