برنامه ی "گفتگو در شهر" در بوستان ملت منطقه 3 برگزار شد
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/05/16 11:14:52 ق.ظ


با توجه به افزایش فشارهای مختلف روانی، اجتماعی و اقتصادی برنامه ی "گفتگو در شهر" در بوستان ملت منطقه 3 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی گفت: با توجه به افزایش فشار های مختلف روانی، اجتماعی و اقتصادی امروزه بیش از هر زمانی نیاز به زندگی فعال تر در کانون جامعه احساس می شود و این مهم از طریق تقویت فرهنگ گفتگو در میان اعضا جامعه محقق می شود. 

وی ادامه داد: چرا که تنها چیزی که می‌تواند بطور عقلانی هر شرکت کننده‌ای را به تلاش مستمر ترغیب نماید تا نزاعهای خود را بطور توافقی حل و فصل نمایند، اطمینان از به رسمیت شناخته شدن نیازها و منافعشان است. کمالی نسب خاطرنشان کرد: یکی از بهترین این راهها بسترسازی زمینه های گفتگو در میان اقشار مختلف جامعه می باشد. بنابراین اگر اعضای خانواده و جامعه تمرین کنند که اختلافات خود را از طریق گفتگو حل و فصل کنند دچار هزینه های سنگین نخواهند شد.

وی افزود: در همین راستا، برنامه گفتگو در شهر نقطه عطفی برای بیان موضوعاتی که دغدغه ی بیشتر شرکت کنندگان می باشد و افراد به بحث، تبادل نظر و ارائه تجربیات زیسته پرداختند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 اظهار داشت: یکی از موضوعات مطرح شده، مسائل پیش روی افراد معلول بود که طی آن تعدادی از شهروندان معلول ضمن بیان خاطرات خود از  برخورد ناصحیح برخی شهروندان که بعضا توام با ترحم بیش از حد بوده است صحبت نمودند.

print
rating
  نظرات

درباره ما

ساختمان مرکزی : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

ساختمان شماره دو : تهران-خیابان شریعتی-پایین تر از حسینیه ارشاد

تلفن: 96013000 -96013001

راهنمای طبقاتی ساختمان منطقه

ساختمان شماره 1
ساختمان شماره 2

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه 3 می باشد