پنجشنبه 28 تیر 1397  |
 | ورود
Menu

(نمایش خبر(ادامه مطلب

شهردار منطقه 3 تاکید کرد: مشارکت حقوق دانان در حفظ منافع عمومی و دفاع از حقوق بیت المال
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/04/20 06:53:11 ق.ظ

شهردار منطقه 3 درخصوص مشارکت حقوق دانان در حفظ منافع عمومی و دفاع از حقوق بیت المال تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، مصطفی سلیمی تاکید کرد: اداره های حقوقی از منافع عمومی و بیت المال حفاظت و حراست می کنند به همین نسبت هرگونه کاستی در این زمینه خسارت های جبران ناپذیری به شهرداری، شهر و شهروندان وارد می کند.

سلیمی اظهار داشت: تکیه گاه سیستم های اجرایی در بسیاری از موضوعات از قبیل قراردادها، اختلافات، دعاوی و درگیری ها تا تخلفات وسیعی که در سطح شهر اتفاق می افتد بر دوش کارشناسان زبده و خبره حقوقی است و یکی از بحث هایی که امید به تحقق حقوقمان داریم همین تشکیلات حقوقی می باشد.

سلیمی ابراز داشت: پرونده های مهمی که در شهرداری تهران مطرح است چه از نظر ریالی و چه از نظر کیفی و گاهاً موضوعات اجتماعی، سیاسی و حتی امنیتی نشان دهنده جایگاه اداره های حقوقی مناطق در برخورد با تخلفات ، اعاده حقوق حقه شهرداری و حقوق شهروندان، جلوگیری از سوء استفاده از اموال عمومی است و هرگونه کوتاهی و کاستی می تواند ضررهای جبران ناپذیری را بر بدنه شهرداری ، شهر و مردم تحمیل کند.

شهردار منطقه 3 به مشکلاتی از قبیل ساخت وسازهای غیرمجاز، رعایت نکردن حریم ، سد معبر، خلع ید زمین های متعلق به شهرداری، تصرف عدوانی و... اشاره کرد و ابراز داشت: کارشناسان حقوقی شهرداری برای حل و فصل این معضلات باید تعامل نزدیک با سیستم قضایی و تشکیلات قوه قضاییه علی الخصوص دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه 37  (ویژه شهرداری ها) داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری این جلسات ادواری تأکید کرد: این سلسله نشست ها سبب می شود تا همکاری و همدلی و همراهی مدیران حقوقی در شهرداری تهران برای دفاع از حقوق مردم و شهروندان بیش از گذشته به وجود آید تا باعث حل و فصل موضوعات و مشکلات به ارث مانده شود.

print
rating
  نظرات

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج