جمعه 29 تیر 1397  |
 | ورود
Menu

(نمایش خبر(ادامه مطلب

حقانی در بازدید از منطقه 3 تاکید کرد: هزينه ساخت و ساز پل هاي تهران صرف گسترش مترو شود
ایجاد شده توسط : ravabet در 1397/02/19 09:56:57 ق.ظ

مشاور عالي معاونت امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران تاکيد کرد: هزينه ساخت و ساز پل هاي غير ضروري شهر تهران صرف گسترش مترو شود.


به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 3، محمد حقاني در ديدار با شهردار و مديران اجتماعي و فرهنگي اين منطقه گفت: گام نخست ساخت پروژه هاي عمراني در شهر تهران، ارائه پيوست مردمي و انجام نظرسنجي و نظرخواهي از شهروندان است.

وي ابراز کرد: منابع انساني در شهرداري تهران به عنوان معادن گران بهايي هستند که فارغ از هرگونه جناح بندي، در درجه نخست خدمتگزار مردم هستند.

حقاني افزود: مسائل شهري، مسائل جناحي نيستند و در حال حاضر تمامي جناح ها در شهر تهران زندگي مي کنند و شهرداري تهران موظف به ارائه خدمات به همه آنهاست.

وي اظهار کرد: استفاده از نيروهاي غير متخصص باعث نااميدي در مجموعه مي شود و به همين علت، انتصاب افراد در مشاغل مديريتي بايد براساس صلاحيت و شايستگي آنها باشد.

حقاني تصريح کرد: با توجه به اينکه تمامي کارهاي اجرايي و عمراني بر عهده کارگران است، بايد توجه ويژه اي درخصوص آموزش اين قشر خدوم لحاظ شود.

وي گفت: شوراياري ها برخاسته از مردم سالاري ديني هستند که با توجه به نقش نظارتي که بر عهده دارند، در راستاي برنامه هاي مديريت شهري فعاليت مي کنند.

حقاني افزود: با توجه به عدم برنامه ريزي مناسب براي ارتقاي کيفيت زندگي شهروندان در شهر تهران، طي سال هاي گذشته بايد با برنامه ريزي در زمينه راهبردها و سياست هاي کلان شهري، چشم انداز ده سال آينده را بر مبناي بهبود کيفيت زيست شهري در اين کلان شهر ترسيم کنيم.

به گفته مشاور عالي معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران، با اجراي وظايف ذاتي مديريت شهري، بستر کارآفريني براي شهروندان فراهم مي شود.

 حقاني بر مشارکت شهروندان در امور شهري تاکيد و خاطرنشان کرد: در ساليان نه چندان دور، مردم خودشان مراسم و مناسبت ها را برگزار مي کردند و در ساخت و ساز مساجد نيز از همياري و همکاري خود شهروندان استفاده مي شد.

حقاني در پايان خاطرنشان کرد: لازمه هر برنامه ريزي شهري، جمع آوري اطلاعات از سطح محلات شهر و توجه به خواسته هاي شهروندان است.

print
rating
  نظرات

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج