دوشنبه 28 خرداد 1397  |
 | ورود
Menu

(نمایش خبر(ادامه مطلب

خانواده شهیدان کماسایی و کرمی میزبان شهردار منطقه 3
ایجاد شده توسط : ravabet در 1396/01/29 11:56:59 ق.ظ

خانواده شهیدان مجتبی باقری کماسایی و علی کرمی میزبان شهردار منطقه 3 بودند.


 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، رضا دباغی شهردار این منطقه در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

وی  افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

شهردار این منطقه 3 خاطرنشان کرد: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

دباغی با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

دباغی شهردار منطقه 3 به همراه خسروی معاون منابع انسانی، احمدیانی معاون فنی و عمران، موسوی شهردار ناحیه 5، اوسطی مسئول ایثارگران، حقیر مدیر روابط عمومی، رسولی رییس بنیاد شهید منطقه 3 میزبان خانواده شهیدان کماسایی و کرمی بود.

print
rating
  نظرات

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج